Nábytek MP - sedací soupravyNábytek MP - sedací soupravyNábytek MP - sedací soupravy

Reklamační řád

-Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího odevzdáním zboží po zaplacení celé kupní ceny za zboží.
- Nebezpečí škody na zboží přechází na kupujícího odevzdáním zboží po zaplacení celé kupní ceny za zboží.
- Kupující je povinen bezodkladně po převzetí zboží důkladně obhlídnout a uplatnit případné vady, které zboží má v době převzetí. Prodávající nepřizná kupujícímu práva z vad zboží v případě, že kupující zjistí nebo ohlásí vady později než bezodkladně po dodání zboží.
- Prodávající tímto poskytuje záruku za kvalitu zboží v trvání 24 měsíců. Tato záruční doba začíná plynout okamžikem převzetí zboží kupujícím.
- Záruka se vztahuje výlučně na vady zjištěné v záruční době a způsobené chybou materiálu, chybnou konstrukcí nebo chybným zpracováním. Záruka se vztahuje i na skryté vady na předmětu dodávky. Záruka...

...zobrazit celý článek

 

Soubory ke stažení:

pdf icon Reklamační řád - ke stažení

 

Obchodní podmínky

Vážení zákazníci, dodací doba sedacích souprav je 6-8 týdnů od sepsání objednávky a zaplacení zálohy. Záloha je ve výši min. 20% z celkové ceny sedačky a je možné ji uhradit v hotovosti na prodejně, nebo převodem na č.ú. 0567605369/0800. Poté Vám bude sedací souprava dle dohody dopravena, nebo si zajistíte dopravu vlastní. Doplatek je vždy při předání zboží, nebo převodem na účet před předáním zboží. V případě ,že dopravu zajišťuje NábytekMP bude Vám souprava doručena přímo na místo určení, rozbalena,sestavena a zkontrolována. V případě dopravy vlastní je nutné dbát zvýšené opatrnosti na mechanické poškození soupravy, viz. reklamační řád. Záruční doba je 24 měsíců od převzetí zboží.